Декомунізація на Дніпропетровщині: перейменовано 3,6 тис. вулиць та демонтовано 220 пам’ятників
24.02
15:30
Написати листаВерсія для друку
На Дніпропетровщині позбулися майже всіх згадок про радянське минуле. Демонтовано 220 пам’ятників, перейменовано 3,6 тисячі вулиць, проспектів, парків. Єдине місто, яке не впоралось з завданням, – Кривий Ріг. Тут не змінили жодної назви. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Тепер, згідно з Законом, перейменуванням вулиць та демонтажем пам’яток комуністичного минулого займеться облдержадміністрація. Для цього створена робоча група. До неї увійшли історики, викладачі, культурні діячі. Вони розглянуть всі назви вулиць, проспектів, парків в області. Всі залишки радянського минулого будуть ліквідовані, у тому числі й у Кривому Розі», – зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Процес планують завершити за три місяці.

На Дніпропетровщині нові назви отримали 3584 вулиці, проспекти, парки. Найбільше їх перейменовано у Дніпропетровську, Дніпродзержинську та Нікополі. Лідери серед районів – Новомосковський, Магдалинівський та Синельниківський.

В області позбулися 220 пам’ятників комуністичного минулого. Їх повністю демонтували у Вільногірську, Жовтих Водах, Марганці, Нікополі, Орджонікідзе, Першотравенську, Синельниковому, Тернівці та 18 районах області.

Демонтаж останніх 64 згадок про радянські часи зараз завершується у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Новомосковську, Павлограді, Кривому Розі, Верхньодніпровському, Новомосковському, П’ятихатському та Солонянському районах.


Декомунізація на Дніпропетровщині: перейменовано 3,6 тис. вулиць та демонтовано 220 пам’ятників
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: